Okulary na wiosnę 2018

W ostatnim sezonie świat mody zachwycał się najróżniejszymi modelami okularów przeciwsłonecznych. Na światowych wybiegach można było ujrzeć ramki plastikowe, okrągłe modele w stylu retro, a także ekstrawaganckie, nieszablonowe autorskie dzieła znanych projektantów mody w krzykliwych oraz prowokacyjnych kolorach. W tym sezonie trzeba będzie jednak schować zeszłoroczne modele okularów przeciwsłonecznych, ponieważ obecnie świat mody zachwyca się okularami o zupełnie przeciwnej charakterystyce. Jakie okulary ubierać w tym sezonie, aby być na bieżąco z aktualnymi trendami?

Ostatni krzyk mody – okulary ze sportowymi ramkami

Moda na bycie osobą fit szybko znalazła swoje odzwierciedlenie również w świecie mody. Projektanci z całego świata swoje najnowsze kreacje postanowili uzupełni uzupełnić okularami, które wyróżniają się sportowym charakterem. Idealnym uzupełnieniem kreacji będą więc okulary podobne do tych, które stosuje się do jazdy na rowerze.

Szkła korekcyjne – jakie modne?

Osoby, które ze względu na wadę wzroku muszą nosić okulary korekcyjne, również mogą pozostać modne w tym sezonie wiosennym. Muszą tylko przestrzegać kilku zasad podczas wybierania perfekcyjnego modelu oprawek do szkieł korekcyjnych. Projektanci z całego świata zgodnie twierdzą, że w tym sezonie modne będą okulary, które swoim wyglądem przywodzą na myśl te stosowane na co dzień w laboratoriach. Jest to doskonały sposób na podniesienie inteligencji w oczach innych osób. Dodatkowo okulary tego typu będą świetnie komponować się z garsonkami oraz koszulami, które są jednym z najpopularniejszych outfitów do pracy. W cenie będą więc duże, okrągłe oprawki oraz stonowane ciemne kolory oraz kolor biały. W tym sezonie bardzo modne będą również tak zwane „zerówki”. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które pomimo braku wady wzroku, nadal chcą ubierać się w zgodzie z obowiązującymi trendami.

Oprawki w niecodziennych kolorach – hit czy kit?

Ogromną popularnością będą również cieszyć się w tym sezonie w żywych oraz niestandardowych kolorach. Idealnym pomysłem będzie więc połączenie wiosennej kreacji z oprawkami w kolorach takich jak: pomarańczowy, turkusowy czy cytrynowy. Tego typu oprawki znakomicie komponują się z sukienkami w kwieciste wzory, które są przecież symbolem wiosny.

Oprawki w stylu retro – czy modne w tym sezonie?

Wydaję się, że styl retro już na dobre zagościł w świecie mody. Nie inaczej sprawa ma się w przypadku oprawek. Stylowe oprawki retro na pewno w tym sezonie będą zyskiwać coraz większą liczbę zwolenników. Ten trend ma również odzwierciedlenie na światowych wybiegach, na których to można podziwiać przepiękne kreacje uzupełnione właśnie przez oprawki okularowe w stylu retro.

Oprawki przezroczyste oraz plastikowe – kreacje dla młodych i niepokornych

Oprawki przezroczyste w tym sezonie będą znakomitym uzupełnieniem młodzieńczych kreacji. A te jak wiadomo charakteryzują się przede wszystkim dynamiką oraz stanowią połączenie barw pozornie nie do połączenia. Plastikowe oprawki przezroczyste dodadzą całej kreacji dodatkowej energii oraz będą zwracać uwagę.

Komentarze |0|

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Kategoria: Blog